A A A K K K
для людей із порушенням зору
Парафіївська селищна рада
16730, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, смт Парафіївка, вул. Тараса Шевченка, буд. 62 (ЄДРПОУ-04412521)

Порядок денний

Дата: 06.10.2021 12:41
Кількість переглядів: 129

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Костюк Валентині Андріївні.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Мусієнку Вадиму Леонідовичу.
 3. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Вергельському Віктору Олександровичу.
 4. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Клейноцькому Олександру Владиславовичу.
 5. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Джерановій Валентині Михайлівні.
 6. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Марценюку Богдану Сергійовичу.
 7. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Баюрі Євгенію Миколайовичу.
 8. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Довгій Лідії Федорівні.
 9. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бойко Альоні Юріївні.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бойку Богдану Юрійовичу.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Карасевичу Назару Валентиновичу.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бичок Олені Миколаївні.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Овраменко Ірині Юріївні.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Слюсару Сергію Васильовичу.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Веремецькому Олександру Сергійовичу.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Лихвар Ларисі Олександрівні.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Юрченко Світлані Василівні.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Костюченку Сергію Михайловичу.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Шадурі Андрію Романовичу.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Карапиш Ірині Григорівні.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бородій Олені Володимирівні.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бородію Олексію Миколайовичу.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ярмак Любові Федорівні.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Шурді Лідії Іванівні.
 25.   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь