Дата: 06.10.2021 12:41

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Костюк Валентині Андріївні.
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Мусієнку Вадиму Леонідовичу.
  3. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Вергельському Віктору Олександровичу.
  4. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Клейноцькому Олександру Владиславовичу.
  5. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Джерановій Валентині Михайлівні.
  6. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Марценюку Богдану Сергійовичу.
  7. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Баюрі Євгенію Миколайовичу.
  8. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Довгій Лідії Федорівні.
  9. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бойко Альоні Юріївні.
  10. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бойку Богдану Юрійовичу.
  11. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Карасевичу Назару Валентиновичу.
  12. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бичок Олені Миколаївні.
  13. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Овраменко Ірині Юріївні.
  14. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Слюсару Сергію Васильовичу.
  15. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Веремецькому Олександру Сергійовичу.
  16. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Лихвар Ларисі Олександрівні.
  17. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Юрченко Світлані Василівні.
  18. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Костюченку Сергію Михайловичу.
  19. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Шадурі Андрію Романовичу.
  20. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Карапиш Ірині Григорівні.
  21. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бородій Олені Володимирівні.
  22. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бородію Олексію Миколайовичу.
  23. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ярмак Любові Федорівні.
  24. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Шурді Лідії Іванівні.
  25.