Малий та середній бізнес Чернігівщини забезпечили більше половини податкових надходжень до бюджетів

Дата: 27.10.2021 08:15

У січні-вересні 2021 року суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу Чернігівщини сплачено до бюджетів понад 5 млрд грн податків і зборів, що становить понад 50 відс. загальної суми надходжень.

Зокрема, до державного бюджету представниками середнього бізнесу спрямовано майже 1,6 млрд грн податків і зборів (33 відс. доходів бюджету), малого бізнесу та мікропідприємництва – 1 млрд грн (21 відс.).

До місцевих бюджетів усіх рівнів від суб’єктів середнього підприємництва надійшло майже 1,1 млрд грн (близько 21 відс. загальної суми) та від малого бізнесу – 1,3 млрд грн (майже 26 відс.).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області