До уваги платників податків: Щодо терміну сплати податків

Дата: 02.02.2022 01:10

З метою забезпечення рівномірного наповнення бюджетів усіх рівнів для виконання програм бюджетного фінансування Головне управління ДПС у Чернігівській області звертається до платників рентної плати, зокрема рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини та за користування радіочастотним ресурсом України, а також платників плати за землю з проханням здійснити сплату податкових зобов’язань за січень 2021 року не пізніше 28 лютого 2022 року включно, оскільки граничний термін сплати по цих платежах припадає на 02 березня поточного року.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області