Державна Податкова Служба Украни

Увага! Наближається граничний термін сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку

Підпунктом 266.10.1 п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що податкове зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за звітний рік сплачується юридичними особами авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

12:17:00 15.10.2021

Про терміни сплати податків

З метою забезпечення рівномірного наповнення бюджетів усіх рівнів для виконання програм бюджетного фінансування Головне управління ДПС у Чернігівській області звертається до платників рентної плати, зокрема, рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини та за користування радіочастотним ресурсом України, а також платників плати за землю з проханням здійснити сплату податкових зобов’язань за вересень 2021 не пізніше 29 жовтня 2021 року включно, оскільки граничний термін сплати таких податкових зобов’язань припадає на 01 листопада 2021 року.

12:16:03 15.10.2021

Щодо переваг використання єдиного рахунку для сплати податків і зборів

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків і зборів на те, що з 01.01.2021 Державною податковою службою України запроваджено функціонування єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

12:15:07 15.10.2021

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Доводимо до відома землевласників та землекористувачів, що фактичні користувачі земельних ділянок зобов'язані оформити документи на право користування такими ділянками у порядку і строки відповідно до чинного законодавства.

12:14:26 15.10.2021

Шахраї видурюють кошти у підприємців

На Чернігівщині телефонні шахраї продовжують вигадувати схеми для обману підприємців.             Отримана інформація, що цього разу невідомі особи представляються начальником Городнянської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області. Дзвінки надходять з номеру 0666423860. Кошти просять на вирішення питання з нібито податковою перевіркою та на інші вигадані ними потреби.

12:11:05 07.10.2021

Платниками Чернігівщини протягом вересня сплачено понад 1 млрд грн податків та зборів та 530 млн грн єдиного внеску

У вересні 2021 року платниками Чернігівщини до бюджетів усіх рівнів сплачено понад 1 млрд грн податків та зборів. Надходження збільшились майже на 16 відсотків у порівнянні до вересня минулого року. Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк представникам регіональних засобів масової інформації.

12:10:19 07.10.2021

Увага! Шахраї вимагають кошти у підприємців!

Вкотре на території Чернігівської області активізувалися телефонні шахраї, які діють під виглядом податківців.           Невідомі особи телефонують суб’єктам господарювання від імені начальника Куликівської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області та пропонують вирішити питання з податковою перевіркою, яка нібито буде проводитися Головним управлінням ДПС у Чернігівській області.

14:34:33 01.10.2021

До порушників торгівлі підакцизними товарами застосовано штрафних санкцій на понад 2 млн гривень

У відділі фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівської області повідомили, що протягом 8 місяців 2021 року проведено 464 фактичні перевірки торгових об’єктів, через які здійснюється торгівля підакцизними товарами (алкогольними напоями та тютюновими виробами).

08:36:43 01.10.2021

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу

З початку року на території Чернігівської області власну справу зареєстрували 4771 платник, зокрема 590 юридичних осіб та 4181 фізична особа-підприємець. Як повідомляє заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслан Погрібний, цього року кількість тих, хто започаткував бізнес у регіоні, зросла порівняно з відповідним періодом минулого року на 14 відс. (або на 589 суб’єктів господарювання).  Лише у серпні поточного року  господарську та підприємницьку діяльність оформили 46 суб'єктів господарювання.

09:40:32 23.09.2021