Податкові новини

Щодо можливості подання уточнюючих податкових декларацій у зв’язку з прийняттям Закону України  від 11 квітня 2023 року № 3050-IX «Про внесення   змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно»

10:15:06 14.03.2024

На Чернігівщині підсумували результати двох місяців кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2023 року

Наразі триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2023 року. Станом на 01.03.2024 року по Чернігівській області податкові декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік подали більше 1 тис громадян та задекларували понад 402,7 млн грн доходів.

11:07:19 12.03.2024

У лютому 2024 року платники Чернігівщини сплатили 1,6 млрд гривень податків та майже 1 млрд гривень єдиного внеску

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінну сплату податків у цей нелегкий для нашої країни час. Дякуємо кожному платнику, який здійснює свій внесок в економічну безпеку нашої держави, забезпечення коштами Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.

11:06:11 12.03.2024

Щодо нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок), є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

09:41:47 07.03.2024