Міграційна служба повідомляє

В рамках проведення заходів, щодо протидії нелегальній міграції

В рамках проведення заходів, щодо протидії нелегальній міграції, завідувач Ічнянського РС Ярослава Дубиновська спільно з працівниками Ічнянського ВПД 1 Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області,  виявили громадянку Узбекистану, яка з 21.01.2019 року проживає на території України без документів на право проживання в Україні.

09:36:55 24.06.2021

Отримав послугу – залиш відгук!

Друзі, хочемо нагадати, що у всіх підпорядкованих  територіальних підрозділах УДМС у Чернігівській області, а також у Паспортному сервісі, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 51- а, ви маєте можливість оцінити якість наданих адміністративних послуг.

11:37:40 28.05.2021