Податкові новини

У 2022 році платники Чернігівщини сплатили понад 25 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області у січні-грудні 2022 року сплачено 16 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 12,7 відс. перевищує факт надходжень попереднього року. Єдиного соціального внеску надійшло 9,2 млрд грн (зростання на 45,5 відс.).

14:11:42 13.01.2023

Податковою знижкою вже скористалися понад 3,5 тисячі мешканців Чернігівщини

Станом на початок серпня податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 3,5 тисячі жителів Чернігівської області. До повернення  з бюджету декларанти визначили 9,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

16:07:50 26.08.2021