Фінансова звітність №86 «Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2019 рік та затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік»

Скликання: -
Сесія: -
Тип документу: Фінансова звітність
Дата: 19.07.2019
Номер документу: 86
Назва документу: Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2019 рік та затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік
Прикріплені файли:
  1. Розпорядження (0.24 МБ)
  2. Надання дошкільної освіти (0.84 МБ)
  3. Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми закладами (в т.ч. школою, дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами (0.86 МБ)
  4. Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги (0.82 МБ)
  5. Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, центрів дозвілля та інших клубних закладів (0.71 МБ)
  6. Будівництво медичних установ та закладів (0.48 МБ)
  7. Використання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (0.85 МБ)