Рішення виконавчого комітету №111 «Про затвердження проектно-кошторисної документації об’єкту » Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Гвардійська, Гоголя, Партизанська, Корнія Андрусенка, Перемоги, Котляревського, Горького, Пішкіна, Чкалова, Олександра Агеєва, Маяковського, Українська, Мазепи, Набережна, Грушевського, Тараса Шевченка, Захисників України, Космонавтів, пров. Шкільний, Короленка в смт. Парафіївка, Ічнянського району, Чернігівської області»»

Скликання: -
Сесія: -
Тип документу: Рішення виконавчого комітету
Дата: 04.06.2019
Номер документу: 111
Назва документу: Про затвердження проектно-кошторисної документації об’єкту » Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Гвардійська, Гоголя, Партизанська, Корнія Андрусенка, Перемоги, Котляревського, Горького, Пішкіна, Чкалова, Олександра Агеєва, Маяковського, Українська, Мазепи, Набережна, Грушевського, Тараса Шевченка, Захисників України, Космонавтів, пров. Шкільний, Короленка в смт. Парафіївка, Ічнянського району, Чернігівської області»
Прикріплені файли:
  1. Основний документ (0.03 МБ)