Доступ до публічної інформації

Парафіївська селищна рада на виконання прийнятого рішення тридцятої сесії Парафіївської селищної ради сьомого скликання від 20 червня 2018 року №161 «Про розроблення генеральних планів с.Южне, с.Лисогори, с.Боярщина», відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555, оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації:

15:25:21 15.10.2020

Рішення сесії №265 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік на території Парафіївської селищної ради» Додаток №2 "ПЕРЕЛІК  пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки1"

21:12:00 25.06.2020