Головне управління Національної поліції в Чернігівській області

Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» набирає добровольців до своїх лав, щоб разом протистояти ворогу та захищати державу!

Бригада набирає мотивованих чоловіків та жінок, що готові взяти зброю до рук та виконувати бойові завдання із захисту України, разом із Cилами оборони України.

12:11:05 12.03.2024

На Прилуччині поліцейські розкрили вбивство чоловіка, який вважався безвісти зниклим

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції відшукали захований труп зниклого 51-річного мешканця району та встановили особу причетного до його вбивства. Зловмисника затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

10:52:17 12.03.2024