Виконавчий комітет Парафіївської селищної ради повідомляє про початок процедури реєстрації, розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації

Дата: 17.07.2019 10:00

Замовник: Виконавчий комітет Парафіївської селищної ради

Розробник: ФОП Козир О.І., м. Чернігів

Для ознайомлення з детальним планом території та подання пропозицій звертатися до виконавчого комітету Парафіївської селищної ради за адресою: Чернігівська область, Ічнянський район, смт Парафіївка, вул. Тараса Шевченка, 95 (пн.-пт. з 8:00 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00)

Громадські обговорення з приводу розгляду та врахування пропозицій проекту містобудівної документації "Детальний план території земельної ділянки, для будівництва спортивного залу в смт Парафіївка, Ічнянського району, Чернігівської області загальною площею 1,5741 га" відбудуться "06" серпня 2019 року о 11:00  у приміщенні Парафіївського селищного будинку культури за адресою: Чернігівська область, Ічнянський район, смт Парафіївка, вул. Тараса Шевченка, 95.

Пропозиції можна подавати у писмовій формі по "05" серпня 2019 року включно до виконавчого комітету Парафіївської селищної ради за адресою: 16730, Чернігівська область, Ічнянський район, смт Парафіївка, вул. Тараса Шевченка, 95.

Запрошуються зацікавленя члени громади, розробники документації та представники замовника.