Транспортний податок: кому та коли платити

Дата: 16.08.2019 12:12

Відповідно до норм Податкового кодексу України (ст. 267 розд. ХІІ) податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

Транспортний податок сплачується

а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;
        б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Нагадуємо, що реквізити рахунків для сплати податків та зборів платниками Чернігова та області розміщені на субсайті Територіальних органів ДФС у Чернігівській області у рубриці Бюджетні рахунки.

Просимо вчасно розрахуватися з бюджетом.

Інформує сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області