На Чернігівщині, в селищі Сосниця, виявлено та припинено трансляцію російських телеканалів

Дата: 17.09.2019 16:55

Спільними зусиллями представника Національної ради у Чернігівській області та обласного Управління Служби безпеки України припинено трансляцію трьох російських телеканалів, що обмежені для розповсюдження на території України.

Фото без опису

До представника Національної ради у Чернігівській області Ірини Сенченко 6 вересня 2019 року надійшло звернення обласного Управління СБУ про виявлення в громадському закладі харчування селища Сосниця Чернігівської області правопорушення у сфері інформаційного простору.

Ірина Сенченко разом зі спеціалістами СБУ виїхали на місце, аби перевірити цей факт. Було зафіксовано трансляцію через супутник обмежених для ретрансляції в Україні російських телеканалів: «ТНТ», «Звезда», «МИР 24».

Після того, як відбулася розмова з керівництвом цього громадського закладу, показ телеканалів припинено.