Чернігівські митники вилучили партію цигарок у водія автобуса

Дата: 22.10.2019 10:51

Фото без опису

Значну партію тютюнових виробів вилучили вчора співробітники Чернігівської митниці ДФС у зоні діяльності митного посту «Нові Яриловичі».

Водій рейсового автобусу сполученням «Клайпеда - Київ» намагався без декларування перемістити через кордон 4000 пачок сигарет.

Предмети правопорушення були затримані митницею, до порушника митних правил органами суду можуть бути застосовані санкції у вигляді накладення штрафу з конфіскацією предметів правопорушення.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області