Для платників єдиного податку з 22 жовтня 2019 року діють нові реєстраційні документи

Дата: 25.10.2019 15:46

Повідомляємо, що наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 року №308 «Про затвердження форм заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік, запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та витягу з реєстру платників єдиного податку», зареєстрованого Міністерством юстиції України 24.09.2019р. №1054/34025, затверджено нові форми:

• заява про застосування спрощеної системи оподаткування;
  • розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування;
  • запит  про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку;
  • витяг з реєстру платників єдиного податку.

Документ визначає єдиний порядок:

• ведення органами державної податкової служби реєстру платників єдиного податку;
  • реєстрації та анулювання реєстрації платників єдиного податку;
  • формування і надання витягів з реєстру платників єдиного податку.

Наказ №308 опублікований в «Офіційному віснику» №81 від 22 жовтня 2019 року і набрав чинності з дня офіційного його опублікування.

Водночас втратив чинність наказ №1675 від 20.12.2011р. «Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік».

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Чернігівській області