ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 08.11.2019 17:15

15 листопада 2019 року скликана сорок восьма (позачергову) сесія Парафіївської селищної ради сьомого скликання в приміщенні селищної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання до Парафіївської об’єднаної територіальної громади.

2. Про надання іншої субвенції  загального фонду з місцевого бюджету Парафіївської селищної ради.

3. Про затвердження Програми інформатизації  Парафіївської селищної  ради  на 2019 рік.

4. Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення діяльності Прилуцького міжрайонного відділу управління Служби Безпеки України в Чернігівській області  на 2019 рік.

5. Про внесення змін до Плану соціального і економічного розвитку Парафіївської територіальної громади на 2019 – 2020 роки.

6. Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії селищної ради сьомого скликання від 14.12.2018 року № 340 «Про селищний бюджет 2019 року».

7. Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

8. Про внесення змін до складу органу приватизації  житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Парафіївської селищної ради.

9. Про розгляд земельних питань.

Секретар селищної ради    О.О.Семеліт