Про результати моніторингу звітності по контрольованим операціям

Дата: 03.12.2019 16:41

Управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Чернігівській області інформує, що за результатами звітної кампанії щодо контрольованих операцій за  минулий рік, 25 субєктів господарювання області подали звіти на загальну суму більш як 3,5 млрд гривень.

В ході проведення моніторингу своєчасності та повноти подання звітів про контрольовані операції встановлено неподання такої звітності за 2018 рік 2 платниками податків області.

Після вжитих Головним управлінням ДПС у Чернігівській області заходів, суб’єкти господарювання прозвітували до податкової про контрольовані операції за 2018 рік. Проте, за несвоєчасне подання звіту платникам податків доведеться сплатити штрафні санкції відповідно до п. 120.4 ст. 120 Кодексу.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області