ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 06.12.2019 14:21

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 164 від 06.12.2019 року скликана сорок дев’ята сесія Парафіївської селищної ради сьомого скликання, яка відбудеться 17 грудня  2019 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про схвалення Прогнозу бюджету Парафіївської селищної ради на 2021-2022 роки.
  2. Про селищний бюджет 2020 року.
  3. Про надання адміністративних послуг відділом «Центр надання адміністративних послуг»  Парафіївської селищної ради.
  4. Про внесення змін до програми забезпечення інвалідів, дітей – інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2018-2021 роки.
  5. Про внесення змін до селищної Програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2018-2022 роки».
  6. Про затвердження списку майна комунальної власності Парафіївської селищної ради.
  7. Про затвердження структури установ комунальної власності Парафіївської селищної ради .
  8. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів та штатів установ комунальної власності Парафіївської селищної ради.
  9. Про передачу іншої субвенції до обласного бюджету.
  10. Про передачу іншої субвенції до районного бюджету.
  11. Про передачу майна в повне господарське відання КП «Добробут»  Парафіївської селищної ради.
  12. Про утворення юридичної особи «Відділу освіти, культури, молоді та спорту».
  13. Про внесення змін до Плану соціального  і економічного розвитку Парафіївської територіальної громади на 2019-2020 роки .
  14. Про виділення коштів первинній профспілковій організації Парафіївської селищної ради на 2020  рік.
  15. Про затвердження програми фінансової підтримки комунального підприємства «Парафіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Парафіївської селищної ради на 2020 рік .
  16. Про затвердження селищної програми «Профілактика правопорушень на 2020 – 2022 роки».
  17. Про відшкодування вартості проїзду за перевезення окремих категорій громадян.
  18. Про добровільне приєднання до Парафіївської об’єднаної територіальної громади.
  19. Про внесення змін до  програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків на території  Парафіївської селищної ради на 2017-2020 роки.
  20.  Про встановлення термінів  виплати заробітної плати .
  21. Про затвердження плану роботи Парафіївської селищної ради на 2020 рік
  22. Про матеріальне стимулювання працівників Парафіївської селищної ради.
  23. Про затвердження Програми організації  громадських робіт із впорядкування та благоустрою населених пунктів Парафіївської селищної  ради  на 2020 рік
  24. Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії селищної ради сьомого скликання від 14.12.2018 року № 340 «Про селищний бюджет 2019 року».
  25. Розгляд земельних питань.