Змінено рахунки для сплати податків і зборів

Дата: 09.01.2020 16:46

З 1 січня 2020 року діють нові рахунки для сплати податків і зборів. Реквізити рахунків розміщені на субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області (ch.tax.gov.ua) у рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням: https://ch.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Інформацію щодо нових рахунків можна отримати також у Центрах обслуговування платників та Державних податкових інспекціях за місцем обслуговування.

Звертаємо увагу платників, що перехідного періоду при введенні в дію нових рахунків не передбачено. У разі сплати на старі рахунки кошти не будуть зараховані, а повернуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС

у Чернігівській області