Громадська рада при податковій службі області провела своє перше засідання

Дата: 31.01.2020 09:14

Фото без описуСьогодні у приміщенні Головного управління ДПС у Чернігівський області відбулося перше засідання  Громадської ради.

Під час засідання обрано голову Громадської ради. Шляхом відкритого голосування очолити дорадчий орган довірили Дмитру Адаменку, який був головою попереднього складу Громадської ради. Заступниками голови обрано Андрія Лося та Володимира Демиденка.

Також, на засіданні затвердили офіційний бланк ради, прийняли Положення, яким керуватиметься у своїй роботі дорадчий орган.

Перед представниками громадськості виступив в. о. начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Олексій Літвінов. Члени Громадської ради мали змогу отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Світлана Волкова поінформувала присутніх про проведення в області інформаційної кампанії щодо легалізації трудових відносин та захисту прав найманих працівників. А з питань запобігання та виявлення корупції в органах ДПС виступив завідувач сектору Сергій Романенко.

Засідання пройшло жваво та результативно.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області