У фальсифікаторів тютюнової продукції вилучено «майна» майже на 3 млн гривень

Дата: 10.03.2020 10:11

Канал з транспортування оптових партій тютюнових виробів перекрили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

У рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного збуту підакцизних товарів було встановлено, що на території Чернігівської області групою осіб організовано діяльність з оптової торгівлі незаконно виготовленими тютюновими виробами оптовим покупцям Чернігівської області, а також у інші регіони України.

Реалізацію своєї продукції ділки здійснювали через «Інтернет» за допомогою соціальних мереж та мобільних додатків миттєвих повідомлень, а також шляхом розміщення оголошень на сайті. Постачання оптових партій незаконно виготовленої продукції здійснювалась, як за допомогою служб доставки, так і вантажними мікроавтобусами, що перебували у користуванні учасників групи.

За результатами проведеного на складі однієї зі служб доставки обшуку вилучено 2200 кг тютюну для паління майже на 3 млн гривень.

Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх осіб причетних до скоєння даного кримінального злочину.

За повідомленням податкової міліції.