Звернення до податкової радимо подавати в електронному вигляді

Дата: 17.03.2020 12:55

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що у зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання поширення вірусу COVID-19, що тимчасово припиняється проведення особистого прийому громадян.

При цьому зазначаємо, що громадяни можуть направити звернення  засобами електронної пошти на адресу: ch.official@tax.gov.ua  у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації). Звернення можна також направити через Електронний кабінет.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області.