ОГОЛОШЕННЯ !!!

Дата: 12.03.2020 16:17

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 39 від 12.03.2020 року скликана п’ятдесят друга  (позачергова) сесія Парафіївської селищної ради сьомого скликання, яка відбудеться 19 березня  2020 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про діяльність КП «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради за 2019 рік.
  2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КП «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради на 2020 рік.
  3. Про внесення змін до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей — мешканців Парафіївської селищної ради .
  4. Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії Парафіївської селищної ради сьомого скликання від 17.12.2019 року № 573 «Про селищний бюджет 2020 року».
  5. Про передачу майна в безоплатне користування 3-го державного пожежно-рятувального загону Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.
  6. Про передачу майна в повне господарське відання КП «Добробут» Парафіївської селищної ради.
  7. Про повернення майна на баланс Парафіївської селищної ради від КП «Парафіївський ЦПМСД».
  8. Про повернення майна на баланс Парафіївської селищної ради від КП «Добробут» Парафіївської селищної ради.
  9. Про внесення змін до основного виду діяльності КП «Добробут».
  10. Про скасування рішення 51 сесії селищної ради 7 скликання від 18.02.2020 №84 «Про уповноваження вчиняти нотаріальні дії».
  11. Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії селищної ради сьомого скликання від 14.12.2018 №356 «Про затвердження постійно діючої комісії  по списанню матеріальних цінностей Парафіївської селищної ради».
  12. Про звільнення Боднара В.В. з займаної  посади.
  13. Розгляд земельних питань.

Селищний голова                                                                                      В.КАРПЕНКО