ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 08.04.2020 09:03

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 52 від 07.04.2020 року скликана п’ятдесят третя  сесія Парафіївської селищної ради сьомого скликання, яка відбудеться 15 квітня  2020 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про виконання селищного бюджету за І квартал 2020 року.
  2. Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії Парафіївської селищної ради сьомого скликання від 17.12019 року № 573 «Про селищний бюджет 2020 року».
  3. Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність Парафіївської селищної ради комплектів телемедичного обладнання для амбулаторій загальної практики сімейної медицини.
  4. Про звільнення Прокопенка Григорія Віталійовича з займаної посади.
  5. Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої  сесії селищної ради сьомого скликання від 17.12.2019 № 576 «Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Парафіївської селищної ради».
  6. Про передачу майна в повне господарське відання КП «Добробут» Парафіївської селищної ради.
  7. Розгляд земельних питань.