Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта Парафіївської селищної ради

Дата: 09.04.2020 14:10

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що в мережі Інтернет на офіційному вебсайті https://parafiivska-sr.gov.ua/ Парафіївської селищної ради 09.04.2020 року опублікується проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Парафіївської селищної ради «Про затвердження порядку встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення для населення та інших  споживачів Парафіївської селищної ради».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб та їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування проєкту даного рішення.

Поштова адреса: 16730, Чернігівська обл., Ічнянський р-н, смт Парафіївка, вул. Тараса Шевченка, 95

тел. (04633) 3-01-67

09.04.2020 року