Пенсіонери можуть сплатити «комуналку» телефоном без комісії

Дата: 21.05.2020 10:40

Держава пропонує варіанти дистанційних послуг, щоб убезпечити найбільш вразливі категорії населення від небезпечного вірусу і закликає громадян, які одержують пенсію або соціальну грошову допомогу через банківські установи, дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги. До того ж віднедавна зявилася можливість зробити це не тільки через мережу Інтернет, а й за телефоном.

Здійснити такий телефонний розрахунок доволі просто. Навіть більше, за сплату комунальних послуг у такому форматі уповноважений банк не стягує комісію.

Крок 1 – Зателефонуйте на гарячу лінію свого банку.

Крок 2 Пройдіть телефонну ідентифікацію за умовами, визначеними банком, відповідаючи на запропоновані запитання.

Крок 3 – Після встановлення особи працівник банку має отримати від вас інформацію про перелік житлово-комунальник послуг, які бажаєте сплатити дистанційно, і необхідні дані для здійснення оплати послуг із вашого рахунку.

Крок 4 – Отримайте від банку СМС-повідомлення про здійснену оплату житлово-комунальних послуг.

ВАЖЛИВО: Для сплати комунальних послуг тільки ви маєте телефонувати на гарячу лінію свого банку. Банк не може телефонувати вам із цього приводу. Задля уникнення шахрайських схем не надавайте свої особисті й банківські дані невизначеним особам!