ОГОЛОШЕННЯ !!!

Дата: 17.06.2020 08:47

Шановні депутати, старости!

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 81 від 17.06.2020 року скликана п’ятдесят п’ята (позачергова)  сесія Парафіївської селищної ради сьомого скликання, яка відбудеться 25 червня  2020 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік.
  2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Парафіївської селищної ради.
  3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки 2021 рік на території Парафіївської селищної ради.
  4. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення по Парафіївській селищній раді на 2020 рік.
  5. Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії Парафіївської селищної ради сьомого скликання від 17.12.2019 року № 573 «Про селищний бюджет 2020 року».
  6. Про надання згоди на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівської області у комунальну власність Парафіївської селищної ради майна.
  7. Про списання будівлі ФАПу в С. Загін.
  8. Про передачу майна в повне господарське відання КП «Добробут» Парафіївської селищної ради.
  9. Про затвердження Положення про відділ у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Парафіївської селищної ради.
  10. Розгляд земельних питань.

Селищний голова                                                                             Валентина КАРПЕНКО