До уваги роботодавців! Є можливість допомогти своїм працівникам.

Дата: 19.06.2020 14:08

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області  запрошує роботодавців надати до Пенсійного фонду України, через вебпортал електронних послуг  (https://portal.pfu.gov.ua/), відскановані копії трудових книжок працівників, які перебувають на даний час у трудових відносинах з вашою установою.

Це особливо важливо для тих співробітників, які набувають у наступних місяцях поточного року право на пенсію.

«Електронна трудова книжка» - це копія оцифрованої паперової трудової книжки працівника. Роботодавці можуть надавати інформацію про трудову діяльність у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом.

Пенсію можна оформити в "в один дотик"

Без черг та відвідування установ Фонду, що дуже слушно в умовах карантину, майбутній пенсіонер може зареєструватися на вебпорталі електронних послуг, заповнити відповідну анкету, завантажити усі документи, необхідні для отримання пенсійного забезпечення, підписати заяву електронним підписом і відправити в ПФУ та отримати пенсійне посвідчення.

Підготував Ігор СТУЖУК