З початку року до місцевих бюджетів надійшло близько 363 мільйонів гривень єдиного податку

Дата: 22.06.2020 10:56

За інформацією Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом п’яти місяців поточного року від платників Чернігівщини, які працюють за спрощеною системою оподаткування, до місцевих бюджетів області  надійшло  362,5 млн грн  єдиного податку. Це майже на 34,3 млн грн або на 10,4 відсотка більше, ніж за аналогічний період 2019 року. Така тенденція щодо зростання надходжень єдиного податку у порівнянні до торішнього рівня спостерігається у поточному році щомісяця.

Переважна частина коштів (69 відс) сплачена фізичними особами-підприємцями – понад 250,3 млн гривень. Від юридичних осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, надійшло до бюджету  112,2 млн  гривень.

Враховуючи, що відповідно до Бюджетного кодексу України єдиний податок від підприємницької діяльності сплачується на рахунки територіальних громад, у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області наголошують, що своєчасна та повна сплата єдиного податку сприяє розвитку нашого регіону, а також закликають до свідомого та сумлінного ставлення суб’єктів малого бізнесу до обов’язку сплачувати податки.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області