У липні Фонд направив на фінансування декретних 490 млн гривень

Дата: 11.08.2020 08:51

Протягом липня Фонд соціального страхування України прийняв до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 490,8 млн грн. Це на 12,7%, або 55,1 млн гривень більше, ніж у червні 2020 року.

Загалом виплати нараховано для більше 13 тисяч працюючих жінок за понад 1,7 млн днів перебування у декретних відпустках.

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах у липні склав 281,8 гривні.

Нагадаємо, допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами.