За два місяці податковими аудиторами Чернігівщини упереджено бюджетного відшкодування ПДВ більш як на 8,6 мільйонів гривень

Дата: 10.09.2020 16:45

Протягом липня-серпня поточного року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області проведено 19 документальних позапланових виїзних перевірок з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування та від’ємного значення з податку на додану вартість.

За результатами проведених перевірок упереджено бюджетного відшкодування більш як на 8,6 млн грн, зменшено від’ємного значення з ПДВ майже на 4 млн грн та донараховано податку на додану вартість 512,7 тис гривень.

Нагадуємо, що з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) з 18 березня 2020 запроваджено мораторій на проведення документальних перевірок.

При цьому мораторій не поширюється  на проведення документальних позапланових перевірок з підстав, визначених підпунктом 78.1.8 пункту 78.1 статті 78 цього Кодексу, а саме якщо платником подано  декларацію, в якій заявлено до відшкодування з бюджету податок на додану вартість, за наявності підстав для перевірки, визначених у розділі V цього Кодексу, та/або з від'ємним значенням з податку на додану вартість, яке становить більше 100 тис гривень.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області