Повідомлення про прийняття працівника на роботу можна подати через Електронний кабінет

Дата: 16.11.2020 11:38

Повідомлення про прийняття працівника на роботу можна подати засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Для формування Повідомлення в режимі «Введення звітності» необхідно встановити фільтр за параметрами: рік, період, щодо якого здійснюється звітування, за допомогою кнопки «Створити» обрати тип форми «J(F)30 Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Із запропонованого переліку форм обрати форму «J(F)3001001» Повідомлення про прийняття працівника на роботу», зазначити відповідний територіальний орган ДПС (регіон, район) в полі «Код ДПІ» (за замовчуванням встановлено орган ДПС за місцем основної реєстрації) та натиснути кнопку «Створити».

Вкладка «Вхідні документи» режиму «Вхідні/вихідні документи» надає доступ до квитанцій щодо приймання та обробки податкової звітності та інформаційних повідомлень, надісланої користувачу Електронного кабінету.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області