Оголошення!

Дата: 07.12.2020 15:21

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 134  від 07.12.2020 року скликана перша  сесія (ІІ засідання)  Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 14 грудня  2020 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про затвердження старости с.Бережівка Парафіївської селищної ради.
  2. Про затвердження старости селища Тростянець Парафіївської селищної ради.
  3. Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.
  4. Про утворення Парафіївської селищної ради Ічнянського району Чернігівської області.
  5. Про початок реорганізації  Тростянецької сільської ради та Бережівської сільської ради шляхом приєднання до Парафіївської селищної ради.
  6. Про порушення клопотання перед Ічнянською міською радою про передачу закладів охорони здоров’я.
  7. Про порушення клопотання перед Ічнянською міською радою про передачу комплектів медичного обладнання.
  8. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Парафіївської селищної ради автомобіля ГАЗ 3110 «Волга».
  9. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Парафіївської селищної ради  закладів освіти та майна.
  10. Про передачу в безоплатне користування (позички)  майна комунальної власності Парафіївської селищної ради.
  11. Про внесення змін до рішення п’ятдесят дев’ятої сесії  Парафіївської селищної ради сьомого скликання від 28.10.2020 №577  «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність з державної власності об’єкта нерухомого майна».
  12. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність з державної власності об’єкта нерухомого майна .
  13. Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої  сесії селищної ради сьомого скликання від 17.12.2019 № 573 «Про селищний бюджет 2020 року» (код бюджету 25505000000).
  14. Про розгляд колективного звернення  жителів села Іваниця.
  15. Розгляд земельних питань.

Селищний голова                                                                                           Галина ПЕТРУША