Оголошення!

Дата: 21.12.2020 20:02

Відповідно до розпорядження селищного голови № 141 від 21.12.2020 року скликана друга сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться

24 грудня 2020 року о 14:00 годині в приміщенні

Парафіївського селищного будинку культури

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про затвердження Регламенту роботи Парафіївської селищної ради восьмого скликання.

2.Про схвалення Прогнозу бюджету Парафіївської селищної ради на  2022-2023 роки.

3.Про селищний бюджет 2021 року (код бюджету 25505000000)

4.Внесення змін до бюджету.

5.Про затвердження Плану соціального  і економічного розвитку Парафіївської територіальної громади на 2021-2022 роки.

6.Про внесення змін до цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2018-2022 роки.

7.Про внесення змін до Програми «Забезпечення осіб, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання» на 2018-2021 роки.

8.Про внесення змін до Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків на території Парафіївської селищної ради на 2020-2022 роки.

9.Про затвердження Програми «Цукровий діабет та нецукровий діабет на 2018-2020 роки» Парафіївської селищної ради.

10.Про затвердження Програми «Компенсація хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз на 2021-2025 роки».

11.Про затвердження Програми організації громадських робіт із впорядкування та благоустрою населених пунктів Парафіївської селищної ради на 2021 рік.

12.Про затвердження Програми інформатизації Парафіївської селищної  ради  на 2021-2025 роки.

13.Про затвердження програми поліпшення умов проживання малозабезпечених сімей, одиноких громадян та сімей, що знаходяться в складних матеріальних умовах Парафіївської селищної ради на 2021-2025 роки.

14.Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку на території Парафіївської селищної ради на 2021- 2022 роки.

15.Про внесення змін до Програми «Забезпечення гарячим харчування учнів 1-4 класів, пільгових категорій та учнів з малозабезпечених сімей 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Парафіївської селищної ради» на 2018-2022 роки.

16.Про внесення змін до Програми «Дитяче харчування» на 2018-2022 роки.

17.Про затвердження Програми забезпечення відшкодування вартості проїзду педагогічних працівників закладів освіти Парафіївської селищної ради до місця роботи та у зворотному напрямку на 2021 рік.

18.Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Парафіївський ЦПМСД»  на 2021 рік.

19.Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України, учасників ООС та членів їх сімей — мешканців Парафіївської територіальної громади  на 2021-2025 роки.

20.Про затвердження списку майна комунальної власності Парафіївської селищної ради.

21.Про встановлення термінів виплат зпробітної плати.

22.Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Парафіївської селищної ради сьомого скликання від 14.12.2018 року № 345 «Про створення Парафіївської селищної публічної бібліотеки Парафіївської селищної ради».

23.Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії селищної ради сьомого скликання від 17.12.2019 року № 577 «Про створення юридичної особи-відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради».

24.Про створення Служби у справах дітей Парафіївської селищної ради.

25.Про затвердження структури та загальної чисельності Парафіївської селищної ради та її виконавчих органів.

26.Про затвердження структури установ комунальної власності Парафіївської селищної ради.

27.Про передачу майна в оперативне управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради.

28.Про передачу майна в оперативне управління на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради.

29.Про умови оплати праці Парафіївського селищного голови Петруші Г.Л.

30.Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам закладів освіти та закладів культури Парафіївської селищної ради.

31.Про затвердження Положення про преміювання, виплату надбавок та допомоги працівникам відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради.

32.Про затвердження Положення про оплату праці працівників Парафіївської селищної ради та її виконавчих органів.

33.Про затвердження плану роботи Парафіївської селищної ради на 2021 рік.

34.Про затвердження старости с.Мартинівка Парафіївської селищної ради.

35.Про затвердження старости с.Петрушівка Парафіївської селищної ради.

36.Про дострокове припинення повноважень депутата виборчого округу №5 Парафіївської селищної ради восьмого скликання Пальчиковського М.С.

37.Про внесення змін до складу виконавчого комітету Парафіївської селищної ради восьмого скликання.

38.Про затвердження Регламенту відділу «Центру надання адміністративних послуг» Парафіївської селищної ради.

39. Розгляд земельних питань