ПОДЯКА НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ УКРАЇНИ ГУНЬКУ АНАТОЛІЮ ГРИГОРОВИЧУ

Дата: 06.01.2021 14:49

Добро – це те, чим кожен із нас повинен прагнути наповнити своє життя. Добрі, щирі люди випромінюють світло і тепло, які відчувають усі довкола, та здійснюють добрі безкорисливі вчинки, не чекаючи чогось у відповідь.

Такою людиною є народний депутат України Гунько Анатолій Григорович. За його ініціативи вихованці закладів дошкільної освіти, здобувачі освіти 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, багатодітні родини, які мають 5 і більше дітей  смт.Парафіївки, с.Южного, с.Бережівки, с.Тростянець, багатодітні родини, які мають 5 і більше дітей с.Верескуни отримали солодкі подарунки до новорічних та різдвяних свят.

Шановний Анатолію Григоровичу!

Прийміть слова щирої вдячності за Вашу добру справу та вітання з новорічними й різдвяними святами!

Нехай Ваші будні будуть наповнюються тільки радісними відкриттями, щасливими миттєвостями, і плідними рішеннями; життя радує цікавими зустрічами та щирими людьми, а кожен день нового року нехай сяє для Вас яскравими фарбами! Здоров’я, благополуччя, довголіття та всього лише найкращого!

З повагою,

селищний голова Галина ПЕТРУША,

начальник відділу освіти, культури,

молоді та спорту Парафіївської селищної ради