ОГОЛОШЕННЯ !!!

Дата: 13.01.2021 13:28

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 3 від 11.01.2021 року скликана третя  сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 21 січня  2021 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про затвердження передавального акту комісії з реорганізації Бережівської сільської ради.
  2. Про затвердження передавального акту комісії з реорганізації Тростянецької сільської ради.
  3. Про припинення діяльності  Бережівської сільської ради.
  4. Про припинення діяльності  Тростянецької сільської ради.
  5. Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.
  6. Про фінансову діяльність комунального підприємства «Добробут» Парафіївської селищної ради.
  7. Про фінансову діяльність комунального підприємства «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради.
  8. Про фінансову діяльність відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради.
  9. Про фінансову діяльність Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Парафіївської селищної ради.
  10. Про виконання селищного бюджету за 2020 рік.
  11. Про виконання Плану соціального  і економічного розвитку Парафіївської територіальної громади на 2019-2020 роки.
  12. Про виконання цільових програм Парафіївської селищної ради.
  13. Про затвердження  Програми «Профілактика правопорушень на території населених пунктів Парафіївської територіальної громади  на 2021 рік».
  14. Про затвердження « Програми правопорядку» на 2021 рік.
  15. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Парафіївської територіальної громади на 2021-2027 роки.
  16. Про внесення змін до  Програми  « Цукровий діабет та нецукровий  діабет на 2018-2022 роки» Парафіївської  селищної ради.
  17. Про затвердження програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків на території  Парафіївської селищної ради на 2021-2025 роки.
  18. Про затвердження Програми боротьби з амброзією полинолистою на території Парафіївської  територіальної громади на 2021 рік.
  19. Про затвердження селищної Програми «Безпечна громада та профілактика правопорушень  на 2021 рік».
  20. Про затвердження селищної  Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2021-2027 роки
  21. Про внесення змін до рішення другої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 24.12.2020 №03-02/08 «Про селищний бюджет 2021 року»
  22. Про внесення змін до рішення третьої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 24.12.2020 №25-02/08 Про затвердження структури та загальної чисельності Парафіївської селищної ради та її виконавчих органів.
  23. Про затвердження Статуту Парафіївської територіальної громади у новій редакції.
  24. Про затвердження Статутів закладів  загальної середньої освіти Парафіївської селищної ради, закладів дошкільної освіти  Парафіївської селищної ради у новій редакції.
  25. Про затвердження Положення про Бережівський сільський будинок культури Парафіївської селищної ради, Тростянецький сільський будинок культури  Парафіївської селищної ради та сільський клуб села Верескуни Парафіївської селищної ради у новій редакції.
  26. Про внесення змін до положення про Парафіївську селищу публічну бібліотеку Парафіївської селищної ради.
  27. Про порушення клопотання перед Прилуцькою районною радою про передачу майна, що належить органам місцевого самоврядування, що приєдналися до Парафіївської селищної ради та знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Прилуцького району .
  28. Про затвердження постійно діючої комісії по списанню матеріальних цінностей Парафіївської селищної ради.
  29. Про взяття на облік нерухомого безхазяйного майна, що розташоване на території Парафіївської селищної ради.
  30. Про створення органу приватизації  житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Парафіївської  селищної ради.
  31. Про внесення змін до структури територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Парафіївської селищної ради.
  32. Розгляд земельних питань.
  33. «Різне».

Селищний голова                                                                              Галина ПЕТРУША