ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 22.02.2021 17:35

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 34 від 22.02.2021 року скликана п’ята сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 04 березня  2021 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про затвердження Програми збереження  архівних фондів на 2021-2023 роки.
  2. Про внесення змін до рішення другої сесії селищної ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 03-02/08 «Про селищний бюджет 2021 року» (код бюджету 25505000000).
  3. Про затвердження Порядку використання легкового автомобіля для поїздок, пов’язаних із службовою діяльністю.
  4. Про купівлю нежитлової будівлі – Будинок побуту.
  5. Про передачу архівних фондів «Трудового архіву» .
  6. Про передачу інвентарно-технічних справ  бюро технічної інвентаризації.
  7. Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги  населенню Парафіївської територіальної громади.
  8. Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності та Порядку проведення конкурсу та критерії оцінювання кандидатів на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти.
  9. Про вхід до складу засновників закладів освіти та закладів дошкільної освіти, які знаходяться на території Парафіївської територіальної громади.
  10. Про затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти Парафіївської селищної ради, закладів дошкільної освіти Парафіївської селищної ради у новій редакції.
  11. Розгляд земельних питань.
  12. «Різне».

Селищний голова                                                                              Галина ПЕТРУША