Про оголошення дня жалоби учасника АТО Сергія Сігітасовича Петраускаса.

Дата: 23.02.2021 14:52

Парафіївська територіальна громада висловлює глибокі співчуття  рідним та близьким з приводу передчасної смерті старшого солдата військової служби, учасника АТО Сергія Сігітасовича Петраускаса.

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить щиро поділяємо горе Вашої сім’ї  та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Не забудемо про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Україною.

Пам’ять про Сергія Сігітасовича назавжди залишиться світлим променем у серцях людей, які його знали та поважали.

Схиляємо голови у глибокій скорботі!

Вічная пам’ять Сергію Петраускасу!