Податкова пропонує керівникам територіальних громад Чернігівщини долучитись до анкетування

Дата: 17.03.2021 15:10

Співпраця податкової служби в області з місцевими громадами розвивається швидкими темпами. Адже і податкова служба, і керівники громад зацікавлені у вдосконаленні процесу адміністрування податків, від якого залежить стан наповнення бюджетів.

З метою вивчення потреб місцевих громад у налагодженні якісного та швидкого обміну податковою інформацією         Головним управління ДПС у Чернігівській області розроблено анкету. За сприяння Чернігівської ОДА керівникам ОТГ запропоновано висловити своє бачення на ряд питань.

Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Костянтин Синьогуб зазначає, що вже є перші результати. Так, понад 90 відсотків тих керівників, що пройшли анкетування, вказали на зручність користування електронними сервізами ДПС та позитивно оцінили співпрацю з податковою.

Наразі електронна взаємодія ДПС та органів місцевого самоврядування здійснюється через Електронний кабінет.    Тут на запит органу місцевого самоврядування в режимі реального часу надається звітність у розрізі платників податків - юридичних осіб, які сплачують податки на відповідній території. Керівник ОТГ може отримати інформацію у розрізі джерел доходів про суми нарахованих та сплачених податків та зборів, суми податкового боргу та суми надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків та зборів.

Даний сервіс буде доопрацьовуватися з урахуванням пропозицій та зауважень, отриманих від користувачів.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області