Схід села у селищі Тростянець

Дата: 18.03.2021 13:20

17 березня 2021 року відбулися збори громадян в селищі Тростянець Парафіївської селищної ради за участі селищного голови Галини Леонідівни Петруші, депутатів селищної ради, членів виконавчого комітету та начальників відділів Парафіївської селищної ради.

Фото без опису

На сході села жителями громади були підняті питання щодо розвитку інфраструктури селища, зокрема:

• відкриття лікарської амбулаторії та отримання якісних медичних послуг;
  • функціонування закладів освіти та культури, отримання освітніх послуг учнями й вихованцями, можливість покращення культурних послуг і вирішення питання щодо подальшої долі приміщення будинку культури, який перебуває в аварійному стані;
  • питання щодо ліквідації приміщення колишньої контори, що перебувала на обліку Тростянецької сільської ради;
  • питання щодо повернення будівель маєтку І.М.Скоропадського у комунальну власність;
  • питання щодо встановлення двох автобусних зупинок у селищі Тростянець;
  • покращення благоустрою в населеному пункті.

Селищний голова розповіла про плани на цей та на наступні роки, поділилась успіхами у створенні інфраструктури громади, наголосила на пріоритетних напрямках розвитку.

Потім відбулася бесіда у форматі «питання-відповідь», під час якої прозвучали питання, які найбільше цікавили людей, а саме:

• створення громадського пасовища за межами селища;
  • оформлення земельних ділянок, що знаходяться за межами населеного пункту, для ведення особистого селянського господарства;
  • розширення штату працівників комунального господарства.

Фото без опису       Насамкінець жителі селища Тростянець висловили свою підтримку та сподівання на подальшу співпрацю у розвитку громади.