Звертаємо увагу платників податків, що до завершення «Деклараційної кампанії-2021» залишилося менше місяця

Дата: 07.04.2021 14:39

Головне управління ДПС у Чернігівській області наголошує громадянам, які протягом 2020 року отримали доходи у вигляді:

- доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи. До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого та другого ступеня споріднення тощо);

- доходів отриманих від податкових агентів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткуванняо таких доходів відносяться, зокрема, операції з інвестиційними активами)

- іноземних доходів тощо. Таким громадянам до 30.04.2021 включно потрібно задекларувати доходи, отримані протягом 2020 року та своєчасно сплатити податки.

Крім того, до 30.04.2021 включно податкову декларацію зобов’язані подати особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Громадяни, які мають право на податкову знижку, можуть використати своє право до 31.12.2021 включно.

Звертаємо увагу, що відповідальність за несвоєчасне подання податкової декларації передбачена  п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України та ст. 1641 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області