Купуйте через Інтернет безпечно

Дата: 12.04.2021 08:33

У податковій наголошують, що продавці товарів повинні виконувати вимоги статті 3 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зокрема, видавати покупцям розрахункові документи(чеки) які відповідають вимогам розрахункових документів.

Звертаємо увагу громадян – покупців на те, що вони мають право отримувати чеки при покупці товару.

Неотримання розрахункових документів (чеків) покупцями позбавляє їх можливості відстоювати свої права як споживача, оскільки у покупців відсутні будь-які документи, що підтверджують факт укладення угоди між ним і продавцями.

Враховуючи викладене, рекомендуємо громадянам – покупцям при здійсненні покупок у мережі Інтернет вимагати у продавців забезпечити видачу розрахункових документів (чека) у паперовому вигляді чи надсилання електронних розрахункових документів.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області