Відділ освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Дата: 22.04.2021 14:29

керівник (директор) Іваницького сільського будинку культури Парафіївської селищної ради.

Вимоги до учасника конкурсу:

• вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
  • досконале знання державної мови;
  • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Повинен знати: Конституцію України; закони України "Про культуру", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності закладів культури; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради такі документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди  на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу (паспорта);

- копії документів про вищу освіту;
- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- дві фотокартки розміром 4x6 см.

Термін подачі заяв: по 21 травня 2021 року.

Прийом заяв за адресою: вул. Тараса Шевченка,95, смт Парафіївка (відділ освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради).

Телефон для довідок: 3-01-65  (з 8.00 до 17.00).