Зустріч з представниками Державного закладу «Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління»

Дата: 28.04.2021 15:04

Фото без описуВ Парафіївській селищній раді 27 квітня 2021 року відбулася зустріч депутатів, членів виконкому, старост, керівників підприємств, організацій з представниками Державного закладу «Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління». На зустрічі відбулася презентація та обговорення  Цільової Програми «Про охорону навколишнього природного середовища, екологічну оцінку та менеджмент території населених пунктів, які входять до складу Парафіївської територіальної громади Прилуцького району Чернігівської області на 2021-2026 роки».

Передумовою цієї зустрічі було підписання 26 лютого 2021 року Меморандума про співробітництво між Державнимо закладом «Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління» та Парафіївською територіальною громадою.