Проведено курси підвищення кваліфікації

Дата: 28.04.2021 16:38

27 квітня 2021 року  в рамках Меморандуму про співпрацю між Парафіївською територіальною громадою та Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, відповідно до положень Законів України «Про державну службу» від 10 грудня 2015року № 889-VIII та «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 7 червня 2001 року № 2493-III щодо підвищення кваліфікації службовців за професійними програмами проведено курси підвищення кваліфікації для представників Парафіївської територіальної громади за темою: «Особливості організації заходів з охорони навколишнього природного середовища, екологічної оцінки та менеджменту території населених пунктів, що входять до складу об’єднаної територіальної громади». У навчанні, із дотриманням карантинних вимог, взяло учать 27 осіб.

Тема рекомендована Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України для державних службовців та представників органів місцевого самоврядування.

Розглянуті наступні теми:

1.Методика визначення основних характеристик стану охорони навколишнього природного середовища територіальної  громади.

2.Визначення пріоритетних напрямків та екологічних проблем громади.

3.Стратегія охорони навколишнього природного середовища на десять років, як складова стратегії розвитку громади.

4.Формування попереднього стратегічного плану заходів з урахуванням наявних екологічних проблем та перспектив розвитку громади.

5.Менеджмент впровадження стратегії охорони навколишнього природного середовища в межах громади та плану природоохоронних заходів.

Курси з зазначеної теми провели Кравченко Богдан Миколайович, доцент кафедри водних ресурсів, кандидат юридичних наук та експерт міжнародних проектів директор БО «Інтерекоцентр» Кохан Олег Володимирович.