ПОВІДОМЛЕННЯ:

Дата: 21.05.2021 19:12

Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській області відповідно до наказу від 14.03.2021 № 79-ОТГ було передано Парафіївській селищній раді Ічнянського району Чернігівської області у комунальну власність Парафіївської селищної об’єднаної територіальної громади земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 19,8799 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Парафіївської селищної об’єднаної територіальної громади, згідно акту приймання – передачі земельних ділянок .

Парафіївська селищна рада здійснила державну реєстрацію права власності на вищезгадані земельні ділянки, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. (додаток додається).