Шановний платник податків!

Дата: 31.05.2021 17:00

Наголошуємо на необхідність платникам податків повідомляти контролюючі органи за основним місцем обліку про всі об’єкти оподаткування, через які провадиться діяльність протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття таких об’єктів оподаткування (п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України).

Обов’язковою умовою для реєстрації РРО, КОРО є наявність в контролюючому органі інформації про взяття на облік об'єкту оподаткування, на який реєструється РРО чи КОРО.

У разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження, виду права або стану об’єкта оподаткування тощо, платник податків повинен подати до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за ф.№20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування.

Якщо змінилися дані щодо суб'єкта господарювання, в тому числі місцезнаходження об’єкта оподаткування (КОАТУУ), які зазначаються в реєстраційному посвідченні РРО, то після внесення змін до реєстру об’єктів оподаткування необхідно здійснити перереєстрацію РРО.

Також повідомляємо, що  у разі неподання даних про об’єкти оподаткування передбачена відповідальність (п. 117.1 ст. 117 Податкового кодексу України).

Головне управління ДПС у Чернігівській області

Завантажити файл