Служба зайнятості інформує: 5,5 тисяч працевлаштованих за 4 місяці

Дата: 31.05.2021 17:02

Протягом січня-квітня поточного року в області за сприяння служби зайнятості забезпечено роботою близько 5,5 тис. громадян, з них 22,3 % оперативно, до набуття статусу безробітного. Крім того, 834 безробітні особи скеровано на професійне навчання, 952 - залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Такі підсумки роботи протягом чотирьох місяців озвучила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

За її словами, у поточному році підбір кадрів службі зайнятості довірили 2 тисячі роботодавців області. У базі даних налічувалось 6,9 тис. вакансій. Проте, для задоволення кадрових потреб роботодавців служба зайнятості сьогодні не обмежується власною базою пропозиції робочої сили, а виходить на повний ринок праці, працюючи на засадах рекрутингу.

На початок травня в області налічувалось 12,8 тис. безробітних – на 16,5 % менше у порівнянні з минулим роком. На кожне вільне робоче місце претендувало 15 осіб проти 28 торік.

Директор                                                                                І.П.Шевченко