Виявлено факти ухилення від оподаткування на суму 8 млн грн за рахунок фінансової допомоги

Дата: 09.06.2021 10:53

Співробітниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Чернігівській області встановлено несплату податку на прибуток у сумі 8 млн грн при неповерненні фінансової допомоги.

Посадові особи суб’єкта господарювання отримали фінансову допомогу у сумі понад 86 млн грн, вивели кошти з обігу підприємства за допомогою низки суб'єктів господарювання з ознаками «фіктивності», яким перераховувались грошові кошти за неіснуючі послуги.

Отримана фінансова допомога повернута не була, доходи одержані таким чином, не задекларовані.

Наразі зазначені факти відпрацьовуються у межах кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області