Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок відчуження майна, що є комунальною власністю Парафіївської територіальної громади»

Дата: 08.06.2021 11:01

З метою отримання зауважень та пропозиції оприлюднюється проєкт регуляторного акту Парафіївської селищної ради  «Про затвердження Положення про порядок відчуження майна, що є комунальною власністю Парафіївської територіальної громади».

Стислий зміст регуляторного акта.

Регуляторний акт розроблений відповідно до вимог  Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308. Даний регуляторний акт не має обмеження строку дії. У разі змін у діючому законодавстві, які можуть вплинути на дію даного регуляторного акта, до нього будуть вноситись відповідні зміни.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта приймаються письмово впродовж місяця з дня оприлюднення регуляторного акта, за адресою: смт.Парафіївка  вул.Тараса Шевченка,62 Чернігівська область або за тел. (098)723-03-56,e-mail: inbox@parafiivska-sr.gov.ua

З текстом проєкту регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Парафіївської селищної ради за  посиланням: https://parafiivska-sr.gov.ua/